kto dzwonił z UK, znacie ?

kto dzwonił z UK, znacie ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, bo nie znam bazy, która zawiera ich bardzo dużo.

czdeRRR

Posty: 4

 
Gdzieś sprawdzałem w bazie, kto dzwonił z UK akurat mojego numeru nie było. Okazało się, że to jakaś pomyłka, ale zawsze trzeba to sprawdzać. Jeśli nie spodziewamy się telefonu z Anglii to nie można go odebrać. Ograniczone zaufanie oznacza tutaj niezwykle wielkie zyski i trzeba o tym pamiętać. Po co potem płakać i płacić?

Mr Boks

Posty: 16

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Na nieszczęście w Polsce nic nie robią, a jeżeli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

basiulka45

Posty: 8

 
W takich bazach jest ogromna liczba numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, że jest miejsce, które pozwala nam na odszukanie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Jasieczek23

Posty: 8

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Lupusx

Posty: 16

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają bardzo często.

ui5609

Posty: 8

 
Teraz już każdy powinien wiedzieć, iż nie odbieramy wszystkich numerów telefonów. Tylko te, jakie znamy. Jeżeli będzie to numer, który ma dziwny początek to najpierw to sprawdzamy. Jeżeli upewnimy się, iż nie jest to żadne dla nas zagrożenie to dopiero wtedy oddzwaniamy.

alus

Posty: 8

 
Zawsze wyszukają jakiś sposób żeby do nas dotrzeć. Jeżeli ktoś nieuważnie odbiera wszystkie teflony to szanse na to, że pozyska za to srogą karę są naprawdę niesłychanie wielkie.

Matizi91

Posty: 3

 
Bez problemów można znaleźć wiele serwisów, które nam pomogą. Z tym, że jedne są płatne, a inne nie. Trzeba sprawdzić taką ofertę i sprawdzić czy w bazie są numery telefonów, które nas interesują. Jeśli tak to z tego serwisu będziemy korzystać.

trans34

Posty: 14

 
W bezproblemowy sposób można sprawdzić, kto dzwonił z UK w serwisie https://whocalledmeuk.co.uk. Mają niesłychanie dobrze przygotowaną bazę, wobec tego prędko znajdziemy numer, który nie daje nam spokoju. Sam z niego korzystam cały czas i jest dobrze.

Krakus

Posty: 3