kursy lotnicze, gdzie ?

kursy lotnicze, gdzie ?

Chciałbym się nauczyć latać samolotem. Ktoś może mnie pokierować jak się w ogóle za to zabrać? Nic o tym nie wiem.

Wariat

Posty: 5

 
Mam licencje pilota turystycznego. Mogę pilotować samoloty, których masa startowa nie przekracza 5700 kilogramów. Jestem bardzo usatysfakcjonowany. Tej wolności nie da się po prostu opisać.

wawrzyn56

Posty: 14

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

TomekK 

Posty: 7

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

Damiano

Posty: 14

 
Mnie się marzyło otrzymanie licencji pilota, natomiast koszty były za wysokie. Do tego jeszcze potrzebny jest samolot. Wynajęcie jest możliwe, natomiast to kilkaset zł na godzinę. Szkoda.

dagaaa5

Posty: 9

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi inne szkolenia. Można tam otrzymać licencje rekreacyjną, turystyczną, niemniej jednak i na latanie w nocy. Każdy może odszukać to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, niemniej jednak nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, dlatego nie jest przeznaczona dla każdego.

Mr Boks

Posty: 16