zarządzanie firmami, poszukuję!

zarządzanie firmami, poszukuję!

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

q-olek

Posty: 1

 
Zarządzanie firmami to niesłychanie trudny kawałek chleba. Jeśli się znamy na informatyce to możemy odnaleźć w internecie ciekawe rozwiązania w internecie, które pomogą nam zarządzać różnymi rzeczami.

MisiekKce

Posty: 5

 
Na różnych stronach internetowych można sprawdzać monitoring należności. Nie tylko na nich jest specyfika, ale również ceny i opinie danego systemu. Poszukaj najlepiej rankingów różnych w internecie.

edmund

Posty: 7

 
W dzisiejszych czasach wydaje mi się, że najprościej jest wykupić odpowiedni program, do archiwizowania dokumentów. Na rynku jest ich bardzo dużo, dlatego każdy może wybrać idealny system dla siebie.

Szozi

Posty: 19

 
Archiwizacja dokumentów kadrowych nie jest prostym zadaniem, dlatego tutaj pod tym linkiem https://kaizen.info.pl znajdziesz wiele ciekawych informacji. na różne tematy związane z firmą.

Dziadek

Posty: 4

 
Cześć, słyszałem kiedyś o takiej stronie, coś związane z systemami erp. Na ich stronie internetowej mogło się znaleźć najlepszych dostawców erp. Wiecie może co to za strona?

VHSSS

Posty: 12

 
Bez wątpienia, iż zna, metodę kaizen. Należałoby o niej poczytać i się wszystkiego dowiedzieć na spokojnie. Spotuję te metodę w pracy i jestem mega zaspokojony, tak jak i moi pracownicy.

zenek744

Posty: 7

 
Monitoring należności, jak najbardziej pomoże Ci zarządzać i w terminie opłacać faktury. Jest to porządne rozwiązanie dla firm, które co miesiąc dysponują niezwykle dużą liczba faktur.

milenka

Posty: 12

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

Eksperttt45

Posty: 6