sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

sesja ślubna w Szczecinie, kogo znacie ?

Poszukuje fotografa ślubnego ze Szczecina, który ma wolne terminy na już. Ślub i wesele za tydzień, a mój fotograf się rozchorował.

klimnny6

Posty: 1

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Lupusx

Posty: 2

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny troszkę fotografii porobił, a filmy były kręcone telefonami.

klimnrt

Posty: 15

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

raptofil

Posty: 19

 
Trzeba porównać sobie inne opcje, aby wybrać tę, jaka będzie dla nas najbardziej znana. Mamy inne wymagania, dlatego porównanie propozycji jest faktycznie niezmiernie nam konieczne.

alus

Posty: 8

 
Zamówiliśmy pełen pakiet zdjęć. To znaczy, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Później pojechał z nami do kościoła, a następnie na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bo wtedy taki gotowy pakiet wychodzi o wiele taniej niż osobno.

Miki

Posty: 11

 
Każdy ma inny gust, jeśli chodzi o zdjęcia, dlatego trzeba sprawdzać różne oferty. W ten sposób natrafimy na taką, która w stu procentach nam się będzie podobała i ją zamówimy.

kondziu

Posty: 22

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Stosownie to było ich dwóch, dlatego żadna szczególna chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym niezmiernie nam zależało.

TomekK

Posty: 6

 
Wybór fotografów jest niesłychanie znaczny, zatem raczej znajdzie się kogoś odpowiedniego na już. Wystarczy tylko dobrze poszukać w internecie, a wtedy dowiemy się jak to wygląda. Można przy okazji sprawdzić zdjęcia, które fotograf wykonał i ceny.

Makus16

Posty: 25

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Zdjęcia mają to coś w sobie, dlatego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej ważne.

Ymooo2

Posty: 8