wycena przedsiębiorstwa, opinie

wycena przedsiębiorstwa, opinie

Jak powinno się zrobić wycenę przedsiębiorstwa, aby było to znane przez urzędników? Podpowiedzcie mi, co zrobić?

dominikaa

Posty: 1

 
Wybór biura, które ma przyjechać i zająć się wyceną jest bardzo istotny. Jeśli będą to osoby, które mają uprawnienia, ale i wiedzę to wtedy przełoży się to na szybkość i rzetelność ich wyceny. Nam wszystkim na takiej wycenie firmy powinno bardzo zależeć.

Dzidzia

Posty: 12

 
Nawet nie wiem czy mnóstwo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać interesujących informacji przez Internet. W ten sposób dostaniemy ofertę od kogoś, kto wykonuje to fachowo. To winny być osoby, które mają należyte uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

Black_Riot

Posty: 13

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

Black_Riot

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać firmę, która ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam potrzebna? Najlepiej zgłosić się do specjalistów, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

matus2609

Posty: 2

 
Nawet nie wiem czy dużo jest takich firm, które wykonują wycenę. Jeśli ktoś potrzebuje zrobić wycenę to najlepiej poszukać ciekawych informacji przez Internet. W ten sposób otrzymamy ofertę od kogoś, kto wykonuje to profesjonalnie. To powinny być osoby, które mają odpowiednie uprawnienia do takich zadań i trzeba będzie to sprawdzić.

czdeRRR

Posty: 9

 
Korzystałem z jednego z biur aktuarialnych i rzeczywiście niezwykle rzetelnie wykonali wszystkie swoje prace. Nie wiem jak to się wszystko robi, ale najważniejsze jest to, że bank taką wycenę wziął pod spostrzeżenie, czyli była wykonana zgodnie z prawem, które u nas obowiązują.

namok

Posty: 19

 
Duże firmy potrzebują zrobić wycenę na potrzeby kredytu czy na potrzeby fuzji. Z małymi takich problemów nie ma. Jeśli się zleca wycenę to tylko komuś, kto będzie w stanie nam pomóc wykonując to wszystko w profesjonalny sposób. Wtedy wiemy, że to rzetelna wycena. Takiej firmie można będzie w stu procentach zaufać i powierzyć im zadanie.

luke130

Posty: 6

 
Nigdy nie zlecałem, aby wycenić swoją firmę, niemniej jednak wiem, iż to bywa konieczne, kiedy chce się wziąć kredyt. Bank chce wiedzieć ile nasza firma jest warta, bo będzie to zastaw. Wówczas trzeba nawiązać kontakt ze specjalistami.

opert34

Posty: 2

 
Obecnie, jeśli są trudne zadania do wykonania jak wycena firmy to lepiej zlecać to komuś, kto się na tym zna. Wtedy mamy jedno powinność do wykonania mniej.

pawel253

Posty: 11