my cafe przepisy, znacie ?

my cafe przepisy, znacie ?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

Malinka Moja

Posty: 1

 
Gra wygląda naprawdę ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, dlatego nie zaszkodzi żeby sprawdzić czy ta spełni moje oczekiwania.

czartoryski

Posty: 7

 
Na stronie poświęconej grze moja kawiarnia są przepisy różnego rodzaju. Może to być herbata, kawa i wiele innych. Im dłużej się gra tym więcej się o takiej grze wie, dlatego warto korzystać z dostępnych poradników. Skoro można sobie w łatwy sposób pomóc to korzystajmy z okazji. Będziemy wtedy w grze o wiele lepsi niż teraz.

igorek

Posty: 19

 
W mojej kawiarni są przepisy różnego typu. Można je znaleźć na stronie internetowej https://my-cafe.pl, z jakiej często korzystam. Jest to super miejsce, albowiem mamy tutaj wszystko, czego chcemy się dowiedzieć na temat tej gry.

looque

Posty: 5

 
Gier jest bardzo mnóstwo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to dużo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się naturalnie skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o dużo łatwiejsze. Można uzyskiwać o dużo wyższe efekty swojej pracy.

Wielki Duch

Posty: 8

 
Jeśli chodzi my cafe i przepisy to jest jakaś strona gdzie można to wszystko znaleźć. Nie korzystałem z niej jeszcze, ale widziałem, że tam wszystko jest to opisane. To strona stworzona właśnie do grania w tę super grę.

klusek56

Posty: 13