kalkulator BMI, polecicie ?

kalkulator BMI, polecicie ?

Cześć, mam pytanie, czy warto korzystać z kalkulatora BMI? Jeśli wyjdzie nam nadwaga, co powinniśmy z tym zrobić?

Marys56

Posty: 2

 
Pożądane byłoby sprawdzać sobie porządne tętno bieganie. Zatem na dużo stronach możesz odnaleźć mnóstwo informacji na ten temat. Możesz zobaczyć jak prawidłowo zbadać porządne tętno.

Miki

Posty: 13

 
Kalkulator biegowy najczęściej sprawdza się u początkujących biegaczy. Możesz w ten sposób sprawdzić dystans, a także jakie tętno będzie dla ciebie prawidłowe.

Alexxxi

Posty: 11

 
Musisz sprawdzać idealne tętno przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/strefy-tetna. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie potrzebujemy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko potrzebujemy specjalnego wzoru.

Chorowity12

Posty: 24

 
Idealne tętno bieganie może wpływać na Twój trening, wobec tego warto sobie zmierzyć maksymalne tętno. W internecie jest niezmiernie wiele informacji na ten temat, więc warto sobie przeczytać.

przemek55

Posty: 5

 
Kiedy na dworze jest smog, najczęściej unikam wtedy biegania. Jakość powietrza bardzo wpływa na bieganie. Kiedy biegamy w dużym smogu, wszystkie zanieczyszczenia dostają się do organizmu z podwójną siłą.

Klara323

Posty: 2