Sklep dla ogrodnika

Sklep dla ogrodnika

Hejka, gdzie mogę zamówić truskawki o smaku ananasa? Niezmiernie mi zasmakowały i chciałabym je posadzić w moim ogródku lecz są bardzo trudno dostępne w naszym kraju. Proszę o rady. Będę wdzięczna za informacje.

Sebus23

Posty: 20

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl lecz nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

3nder

Posty: 28

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam zamiar założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o www.gardenpark.com.pl ale nie wiem czy warto z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Bardzo liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Fiflek

Posty: 21

 
Czesć!

Jeżeli szukacie najlepszego sklepu internetowego to mam dla was perfekcyjny zaś mianowicie http://www.gardenpark.com.pl, korzystam z usług tego sklepu od sporo lat i jestem w stu procentach zadowolona. Polecam go wszystkim znajomym i mojej rodzinie. Niezmiernie dobra jakość produktów.

Polecam serdecznie. Do usłyszenia..

midnajt

Posty: 29

 
Cześć, nie mogę odszukać poprawnego sklepu z roślinami, koniecznie potrzebuje zamówić kwiaty natomiast nie mam skąd, polećcie mi jakiś niezmiernie porządny sklep na jakim się nie zawiodę. Niezwykle liczę na wszą pomoc i czekam z niecierpliwością na rady, piszczcie w komentarzach, dziękuję i pozdrawiam.

jacor

Posty: 21

 
Dzień dobry, jestem ogrodnikiem od dużo lat, zimuje się wieloma ogrodami, chciałbym poszerzyć moja różnorodność roślin, zatem poszukuje sklepu, który posiada bardzo rzadkie gatunki roślin. Rośliny powinny być bardzo dobrze przechowywane w czasie transportu, czekam na odpowiedzi.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

nighthaze

Posty: 22

 
Dzień dobry, niezwykle potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w jakim można zamówić niezwykle powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezwykle prędko.

Specjalista

Posty: 26